![сервіси для email-розсилки пошта](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiKrx2BwVJvBiYlSULyVFc976Zuyj25IdpBn81cenKhj4Y8JZWsLKZ1Tp4yG-yiuE2I3KoVqmW5iKYr0SYiK1-eqA83t5bMaPhHGDAuXn8DRCb531jaJGlEymcKSMd-MnC8ZLAb8FWwyXk/s0/119-1-rover.jpg)
Бізнес Майстерня зробила незвичайний огляд сервісів email-розсилки: порівнює не стандартні функції, а їхні особливості в хорошому сенсі слова.
У цій статті не буде розповідей про плюси, мінуси і детальних розборів функціональності кожного сервісу, тому що за великим рахунком, всі вони вміють одне і те ж саме. Загостримо увагу тільки на найбільш примітних моментах і порівняємо тарифи, щоб ви змогли обрати найзручніший сервіс в залежності від обсягів вашої бази.
Getresponse
У функції сервісу входить не тільки розсилка - у Getresponse є супутні функції, які спростять багато процесів. Наприклад, платформа для проведення вебінарів і створення лендінгу.
Перший варіант відмінно підійде, якщо ви сповіщаєте підписників про вебінари в емейл-розсилках. Якщо ж підписників у вас небагато, то редактор лендінгу буде якраз доречним. Створіть якийсь гайд у вигляді pdf, оформіть під нього сторінку та обмінюйте на емейли користувачів.
З фішок безпосередньо сервісу розсилок, є опрацьований режим превью. Він показує лист не просто на трьох платформах - десктопній, мобільній та веб-версії поштового клієнта, але ще і на конкретних клієнтах, телефонах і планшетах. Наприклад, ви зможете подивитись, як буде виглядати лист на четвертому айфоні.
![сервіси для розсилки електронної пошти прев'ю](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEizK8BXbt0cLg3MDq8rKogQE28E06Kh54Xruao91BFWSQTjUKi469f_H0I_aqevt877kwsFTUfCR4hWMVLwuiAi_xUbl33KlmgsoLHiDlQSBX49bEQd2QhsYsgL2E6oW6MeTTjW2qzALR8/s1600/119-2-servis.jpg)
Варто відзначити, як реалізовано автоматизацію розсилки бесід. Ви будуєте майндмеп, де вказуєте різні умови, аудиторію та варіанти її поведінки.
![сервіси для розсилки електронних листів варіанти_розсилки](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhQZgcKvC0pf1jXBQOpzdllvrsLYj6qgkO5lRysqb2aMQjOCB_M0s-W2AUcpQCTRW1VbEMGGW1DT8xv9fS5Dn072xOXbJJ-ZUj2Pd_2FLuOrDT03O7czsMs1oGUc1Zpk4wgkaM2bE8M8OM/s1600/119-3-poshta.jpg)
Ця карта дозволяє візуально зрозуміти, як виглядає розсилка електронної пошти та різні сценарії поведінки користувачів.
Тарифи
UniSender
Що стосується функціональності, то нічим особливим сервіс не виділяється: є різні редактори листів, автоматизація, інтеграція з іншими сервісами та сегментація користувачів (про яку ми писали тут і тут). Найнезвичайніша і найкорисніша фішка, особливо для новачків - можливість з незрозумілими робочими моментами проконсультуватись з UniSender або взагалі віддати їм якусь роботу.
Найцікавіше, що цю роботу буде виконувати не машина і алгоритми, а конкретні фахівці. Наприклад, у вас маленька база підписників і ви не знаєте, як її зібрати. Звертаєтесь у UniSender, і вони збирають необхідну базу. Для цього у них є кілька готових рішень: форми підписки на сайті, лендінг та вивантаження контактів з ваших сервісів.
Варто відзначити, що це найдоброзичливіший сервіс для новачків. Крім допомоги, у UniSender найпростіший і зрозумілий інтерфейс.
Тарифи
ExpertSender
Позиціонують себе як платформа, що здійснює функції маркетингу емейл розсилок з ухилом на консалтинг та аналітику. Хоча за заявленими можливостям особливо чогось нового немає - все та ж сегментація, інтеграція, автоматизація, редактори листів, аналітика і так далі.
Варто відзначити непросту систему доступу до платформи - просто так зайти і почати користуватися не вийде. Треба обов'язково записатися на демонстрацію і разом з менеджером все подивитись.
Тарифи
P. S. Система націлена на відправку великих обсягів повідомлень, то ж мінімальна сума є не маленькою
Mailigen
Сервіс емейл-розсилок з простим та зрозумілим інтерфейсом, до того ж є навчання, в якому перед кожним кроком створення розсилки покажуть відео з поясненням функцій та можливостей. За функціональністю нічого революційного немає, але все приємно оформлено.
У сервісі є можливість автоматизувати запуск бесід.
Можливо, функціонально це не найпросунутіший сервіс, хоча якихось недоліків не помітно, а навіть навпаки, все здається досить глибоко опрацьованим: аналітика, створення листів, опитування та інше. З досвіду використання цей сервіс залишає найприємніші враження.
Тарифи
MailChimp
Найпопулярніший сервіс розсилок в світі, задає тренди в емейл-маркетингу, а всі інші сервіси женуться за ним. Здатний практично на все: сегментувати, створювати ланцюжки, збирати величезний пласт даних про користувача, створювати листи за допомогою конструктора і інші загальні ніштяки. Єдине - не можна налаштувати складні тригери, але виручає Mandrill, який доступний для про-акаунтів і якраз доповнює MailChimp.
![маркетинг електронної пошти розсилка](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhUfQDnEQB5nut0g5mm3fMr6ClRs9inQOSIcK4r5O3z_2dJYvvJa0-jqRZ43kC4nG_ZVef66yolty3pCJ17gBJeEKvjy_t9_ig39uGXL0U_R1vECknDfdsvDNt2V6WHdq3h7kUUySvlvhk/s1600/119-10-grafik.gif)
Тарифи
- Starting up - безкоштовний, база до 2000 підписників та до 12 000 листів в місяць
- Growing Business - від $ 10 до 500 підписників, потім ціна збільшується в міру зростання бази, безлімітна кількість листів
- Pro Marketer - такі ж умови, як в попередньому тарифі, плюс $ 199 за повний набір функцій.
Який сервіс обрати
Обираємо тарифи з щомісячною оплатою, доступом до автоматизації бесід, триггерами і можливістю щотижня розсилати подієві листи.
|
5000 підписників | 50 000 підписників | 250 000 підписників |
|
|
---|---|---|---|---|---|
Getresponse | 1 200 гривень | 8 800 гривень | від 16 000 гривень | ||
UniSender | 800 гривень | 4 500 гривень | 14 000 гривень | ||
ExpertSender | Індивідуально | Індивідуально | Ідивідуально | ||
Mailigen | 1 120 гривень | 4 000 гривень | від 10 000 гривень | ||
Mailchimp | 1 200 гривень | 5 700 гривень | 26 000 гривень |
Обробка: Vinci